Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Sensation XE with Beats...

HTC Sensation XE with Beats Audio vagy HTC One S?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok és esetleges tanácsot szeretnék kérni. Még nem volt "okostelefonom", ezért mindenképpen szét akartam nézni a piacon, hogy melyiket érdemes venni, hisz hosszú időre, megbízható telefont szeretnék venni (a legutolsó telefonomat is már 6 éve nyüstölöm és semmi bajom nem volt vele). "Normális" méretű tenyerem van, olyan 3,5 - 4,3" közötti kijelzőjű telefonra gondoltam. A 4,8-asok már nagyok számomra. Annyira nem vagyok oda a iphone őrületért, zavar, hogy sok embernél ez az mérce, meg a 250 ezret nem akarok kiadni egy olyan telefonért, ami nem ér annyit. Két telefonon gondolkodom: One S ill. a Sensation XE Beats Audio. Tudom, hogy a one s újabb, jobb, erősebb (mindenképpen az s4-es processzorral venném), viszont véleményem szerint a sensation XE-nél szebbet nem találtam, és a hozzá adott beats audios headset is pazar és véleményem szerint teljesítményben sem marad el nagyon a One S-nél.

Ti melyik telefont ajánljátok, vennétek?



2012. okt. 11. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kb. egy hónapja részben ugyanez volt a dilemmám, és én végül a One S-t vettem. Nem bántam meg.:)
2012. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hali sensation xl telom van alúlról súrolom a kétmétert nay tenyerem van de nem tudom egykézzel használni túl nagy,elsö nadrágzsebben hordhatatlan,vezetésnél ki kell rakni a zsebemböl,a teljesitménye 1.5 ghz egymagos de nem tudtam megakasztni több alaklmazás egyidejü futatásával sem.kiváló eszközkezelö alkalmazások ill számtalan program telepithetö rá igényeid szerint,apple fot ne vegyél egy 5*es túlárazott fot a iphonos pcsök 90%a sms +hivás funkciokon kivül semmire nem használja a telefonját ebben az esetbe a telefon okosabb mint a tulaja:)
2012. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!