Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetséges, hogy az...

Hogy lehetséges, hogy az ellopott telefonomról regisztráltak be facebookra? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval zaklatott valaki anno fb-n, aki most a napokban is előkerült és írogatott. Néztem a kamu adatlapját, és az én telefonszámomról regisztrált be (mert most újonnan csak úgy lehet beregizni ha adsz egy számot és küld a fb rá vmi kódot, amit beírsz és kész a reg.). Az érdekesség az hogy nekem júliusban ellopták azt a telefonom. A lopás után hívtam, nem volt elérhető, szóval kikapcsolta, akkor pedig vissza nem tudta kapcsolni mert ahhoz kell a pin kód.

Na lényeg, hogy az aki zaklat már évek óta, hogyan férhetett hozzá a telefonszámomhoz???


2012. okt. 11. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy az szinte képtelenség, hogy ugyanaz írogatna mint aki ellopta a telefont messzebb a lakhelyemtől történt a lopás.
2012. okt. 11. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
honnan veeszed hogy a számodrol regelt be? sehol nem irja a fb ezt az infot
2012. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Az új regisztrációkhoz szükséges egy mobilszám a fent leírt módon. Én is ma tudtam meg,mert nekem nem kellett hozzá szám. Amúgy onnan tudom, hogy az én számommal van, hogy az adatlapján ki van írva.
2012. okt. 11. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
x honap után ujra kiadja a szolgáltaó ugyanazt a számot. egyébként ha most hivod kicsörög?
2012. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva. Azt tudom, hogy X hónap után kiadják (3hónapja történt), de a lényeg, hogy az aki zaklat, hogyan juthatott hozzá??
2012. okt. 11. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
tegyél rendőrségi feljelentést. minden ki fog derülni
2012. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én számom is előzőleg valami öregasszonyé volt és hónapokig zaklattak a banyák esténként mire sikerült lekoptatni őket.
2012. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!