Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bemegyek egy apple boltba...

Ha bemegyek egy apple boltba tudok 18 év alatt szülő nélkül független iPhone 5 öt venni?

Figyelt kérdés
Nem múltam még el 18, azt tudom , hogy a tmobileban ez nem lehetséges de z apple ben is kell hozzá szülő vagy ott én si megtudom venni?

2012. okt. 11. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A T-ben is tudsz venni ha Dominó csomagban veszed 200 ezresért, nem kérnek semmi papírt.
2012. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik apple boltban akarsz te iPhonet venni?? Itthon nincs apple bolt.
2012. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
második biztos nem hallottál még se az XMS boltokról, és az iStyle-ról sem. és amúgy nincs korhatár(illetve gondolom 14 évnek nem árt, de ez téged nem érint)
2012. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te meg nem hallottál még arról, hogy mi az az APR, mert az XMS,meg az iStyle az nem Apple bolt csak APR. Ott a büdős életben nem veszel iPhone-t.

Nem ártana tisztában lenni a dolgokkal!!! NÉZZ UTÁNA!!

2012. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
iStyle-ban nyilván dísznek vannak kitéve...szerinted hol veszik meg függetlenül? biztos gsm boltban(ha nem rendelik éppen) mert a független 4-emet egész véletlenül ott vettem...
2012. okt. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az iStyle-ban tényleg lehet kapni jóval drágábban, mint máshol és csak i4s-t. De ettől még ezek az üzletek nem lesznek Apple boltok csak viszonteladók vagyis APR-ek.
2012. okt. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jó, hát gondolom így értette a kérdező, nem apple store-t keres :D
2012. okt. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
westendben a múltkor betévedtem egy boltba, ahol almákat árultak... asszem az elsőn. Megkérik az árat a minőségért, az sicher!
2012. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elnézést pontatlan volt, a kérdés köszönöm mindenkinek a válaszát.
2012. okt. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!