Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A nagy híres Androidra nincs...

YourDestiny kérdése:

A nagy híres Androidra nincs egy értékelhető, ingyenes zenelejátszó alkalmazás a megszámolhatatlan sok app között?

Figyelt kérdés

Sajnos a PowerAMP és Player PRO tört verziói bugosak, állandóan történik velük valami. Az egyetlen equalizért tartalmazó lejátszó, amit találtam, az a MixZing, de két hibája is van. Az egyik, hogy a zene borzasztó fazék hangol szól vele például a PowerAMP-hoz képest, a másik pedig, hogy SD-re helyezve a progit nem érhetők el a widgetek.


Én szeretem az Androidot, nem bántam meg a váltást, de ez már "fejemkoppanazasztalon" szituáció. Úgy látom még sincs annak a rengeteg alkalmazásnak haszna. A régi Symbianos Nokiámba gyárilag képesek voltak beletenni egy páratlanul jó music playert, erre meg nem lehet szerezni egy normálisat? Elég dühítő. Bízom abban, hogy ti tudtok egyet, és csak nekem kerülte el eddig a figyelmemet.



2012. okt. 12. 12:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A linken nincs olyan ami jó lenne?


Olyan fizetőst nézz ami nem ellenőrzi, hogy megvetted-e.

2012. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Linken? Az általad linkelt oldalon két rubrika jön be, valami felhasználónevet és jelszót kér.
2012. okt. 12. 13:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Van ott egy get in gomb is...
2012. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Regisztráljak? Láttam, de mivel nem tudom, mi ez az egész, nem klikkeltem rá...
2012. okt. 12. 13:55
 15/16 anonim ***** válasza:
azért, mert nem vagy hajlandó se fizetni, se a bugokat elviselni és még ilyen igényeid is vannak, az nem az android hibája.
2012. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mekkora igény már egy normális zenelejátszó! Számomra ez elég nagy csalódás, az ember nem ezt várná egy agyondícsért rendszertől. Egy 100 éves rendszer zenelejátszójába gyárilag hajlandóak equalizért pakolni, erre a rendszerre pedig egy nyomorult alkalmazást nem lehet szerezni. Úgy látom valóban nem előny az alkalmazások százezre, amikor egy használható nincs közöttük. Persz bőgős tehén ezrével. Vicc!
2012. okt. 12. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!