Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá a szüleimet h...

Hogy vegyem rá a szüleimet h kapjak egy új telefont (android, wifi)? A mostaninak rossz a bluetooth meg amugy is az XD

Figyelt kérdés
(bocsi ha rossz témába raktam:S)

2012. okt. 12. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Örülj, hogy legalább enni kapsz... Rólad ez a videó jutott eszembe, csak persze Androiddal -> http://www.youtube.com/watch?v=vc9bMY6lGw0
2012. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nekem is ez a videó jutott eszembe 11-es! Egyre gondolunk.

Lehet, hogy a kérdezőt cikizik, mert szar telefonja van. Héten a Házon kívülben is erről volt szó. A mai tizenévesek úgy állapítják meg, hogy ki a menő, hogy milyen telefonja van. Nagyzolni akar egy szuper telefonnal, hogy ne közösítsék ki, ő legyen a MENŐ!!

2012. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
oks..csak hülyülök :D
2012. okt. 13. 18:07
 14/16 anonim ***** válasza:

"A mai tizenévesek úgy állapítják meg, hogy ki a menő, hogy milyen telefonja van."...ezt nem csak a maiak teszik, hanem mindig ez volt, csak épp biciklivel, gameboy-al, agy ami az aktuális volt.


"Az oké, hogy valószínűleg fb-zni akar a gyerek, de attól nem jobb, hogy nincs neki. Én mikor iskolás voltam, a fb-t még hírből sem találták fel, mégis minden gyerek feltalálta magát, hogy ne a tananyagra kelljen figyelnie, ha nem akart. Nem ettől lesz rosszabb a gyerek."...addig oké h feltalálják magukat, de ha a kezébe adod a telefont, akkor onnantól gondolkoznia sem kell mivel üsse el az időt. Én személy szerint nem engedném azt se hogy telefont vigyen a gyerek órára, vagy kikapcsolva asztalra kéne tenni.

2012. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nekem apukam hozott haza androidot a mult honapban amikor afrikabol utazott frankfurtig(nemetotszag) el sem akartam hinni. Sosem kertem volna, mert ket eve kaptam az uj erintokepernyosomet. Egy samsung galaxi ace. Meghozza lilaban. Hah tudja tati mit kell hozni :)
2012. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Na már hány telót törtél össze a kérdés kiírása óta? 😂😂😂
2016. júl. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!