Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg lehet tudni vki személyét...

Meg lehet tudni vki személyét egy telefonszám alapján?

Figyelt kérdés
Szóval ha nekem van egy mobil telefonszámom akkor meg tudom keresni az illetőt? Próbáltam neten keresni de semmit sem találtam. Esetleg szolgáltató kiadja, ha azt mondom egy hozzátartozóm? köszi.
2012. okt. 12. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
a lakhelyére gondoltam
2012. okt. 12. 17:07
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg szolgáltató kiadja, ha azt mondom egy hozzátartozóm? köszi."


Persze, hogy kiadják. Hiszen teljesen hihető, hogy van ez hozzátartozód akinek tudod a számát, de nem tudod hol lakik.


A szolgáltatók szigorúan kezelik az előfizetői adatokat, csak hivatalos szervnek adnak ki ilyen jellegű adatokat. Magánembernek sosem.

2012. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Neten is meg tudod nézni. Tel.szám alapján ha a száma az illetőnek nem titkosíto
2012. okt. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És ha felhívnád, és megkérdeznéd tőle?


(pl. lakhelynyilvántartó: anyja megy a gyereknek való igazolásér: kik laknak a lakásban: és nem adják ki neki! Meghatalmazás kell a gyerekétől, hogy kiadják, hogy ők laknak ott. Ennyit az adatszolgáltatásról:)

2012. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, értelemszerűen nem hozzá tartozó csak pl volt. Egy srác lakhelyét akarom megtudni de csak száma van meg. :D Neten meg már próbáltam MÁSODIK nem találtam.
2012. okt. 12. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a neten a közösségi portalokon is próbáltad, akkor ennyi..többit leírták. Persze ott is ritka már h ilyen adatok még megtekinthetők vkiről.
2012. okt. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!