Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb telefon? Ha lenne rá pénzed milyet vennél?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia 920
2012. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is lumia 920. az még talán méltó arra az árra, amiért majd adják.
2012. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csúcs kínai mobil kéne, ami még, a Samsung Galaxy SIII-at, illetve a iPhone 5-öt is lepipálja, de M.o.-n nem kapható (gondolom az ára is olyan, hogy többet kérnek érte, mint 200e Ft, ha itthon is lehetne kapni).
2012. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nokia3210. Az volt A TELEFON.
2012. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Oppo Find 5-re gondolsz? Még meg sem jelent, azt sem tudom, hogy abból lesz-e valami, vagy csak úgy valaki ezt kigondolta, de még várni kell rá 1 évet, és lehet addigra már elavult is lesz. Tehát ha megjelenik csak akkor beszéljünk róla.


Egyébként Galaxy Nexus nagyon jó lenne, csak sajnos Samsung, külsején meglátszódik, bár lehet rá kapni fém hátlapot, de nem az igazi.

Illetve kezd öreg teló lenni, lassan jön az új, de még így is elfogadnám.

Illetve HTC One X, de max ha lesz rá Jelly Bean, vagy 100% működő CM10 (Holo jobban bejön, mint a Sense 4).

2012. okt. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legjobb telefon a htc one x, és xperia iont vennék.
2012. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!