Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3g - hogyan telepítsem...

Iphone 3g - hogyan telepítsem rá a frissebb ios-t? és az újabb itunes-t?

Figyelt kérdés

RÉSZLETES leírást kérek szépen. nem vagyok jártas a témában.

odáig már eljutottam, hogy iTunes - bal oldalon iphone 16gb - és a summary ablaknál, és ott van, angolul, hogy a 4.2-es iphone szoftver verzió elérhető, és nyomjam az updatet. ezután, mindig felugrik egy ablak, hogy ha update-elni akarom a telefonom, akkor telepítenem kell a legújabb (10.7-es) itunes-t. na mondom download itunes, és elvitt az apple itunes oldalra, ahol letölthettem. ott bal oldalon szépen megadtam az email címem, és letöltöttem a setupot. Aztán kiugrott egy ablak. ez állt benne:

There is a problem with Windows Installer package. A program run as part of the setup did not finish as expected. Contact your support personnel or package vendor.

Most meg mit csináljak?


2012. okt. 13. 17:29
 1/2 anonim válasza:

én épp ma telepitettem rá a telefonomra az iOS 6-ost az iPhone 3GS-re. (igaz csak ma vettem a telóm délbe xd)

ha kell segitség tudok segiteni.

2012. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen köszi. tulajdonképpen lerövidítve, az iTunes-sal van a baki, mert nem tudom telepíteni az újat mert kb a felénél leáll, és kidob egy ablakot, amiben ez áll:

There is a problem with Windows Installer package. A program run as part of the setup did not finish as expected. Contact your support personnel or package vendor.

nem igazán tudom, ez mit jelent, és hogy mit kéne csinálnom. ha valaki el tudna igazítani azt megköszönném.

2012. okt. 20. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!