Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azthiszem összekarcolódott az...

Azthiszem összekarcolódott az Xperia Sola képernyője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vagy nem vagyok biztos benne hogy karc. 2 napja van meg,és még nem vettem rá tokot,de tervezem.

Ez a karc ugy néz ki,hogy ez egy 2mm vékony kis vonal,amit csillog minden féle szinben,ha forditgatom a telefont. Olyan mintha ott egy nagy pixel lenne,vagy nem tudom...

Nem tudom elhinni,ha tényleg megkarcolódott...

Nem ejtettem le,a zsebemben tartottam a telefont,meg ugy olvastam hogy valami karcálló védőborítás fut végig a telefonon.

Ha mégis karc,akkor lehet vele valamit csinálni?

PLS segitseket. :(


2012. okt. 14. 00:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

Ha körömmel is érzed, akkor bizony az karc lesz. A zseb egyébként az egyik legveszélyesebb hely a kijelzőre, akár pár bekerült homokszem is brutális lehet. Haverom még az N8-asát is összekaristolta zsebben (Gorilla Glassos)

Vannak mindenféle polírozó cuccok ilyesmire, de állítólag a fogkrém is működik. Igazából sose próbáltam, nézz utána guglin, hogy mennyire megbízható..

2012. okt. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Sajnos érzem a körmömmel,szóval karc :S

Hát nem tudom mit csináljak,nagyon félek hogy a vadi új Solám elecseszem...

2012. okt. 14. 01:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Attól semmi baja sem lesz, ne parázz.

Vegyél rá védőfóliát, a szilikonréteg lehet hogy betakarja ha nem mély a karc és nem is fogod látni.

2012. okt. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kijelzővédő fóliát rá mielőbb, azzal meg már nem tudsz mit tenni, ott lesz. Néha jobban látod majd rajta a karcot, néha kevésbé.
2012. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát ezt jól elcsesztem :S

Istenem,nem hiszem el....Csak én lehetek ilyen szerencsétlen?

2012. okt. 14. 17:06
 6/16 anonim ***** válasza:
öccs...ez csak egy rohadt karc!!!:D
2012. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jó,tudom,csak az a baj hogy én nagyon szeretem a mobilokat,és mindig nagyon vigyázok rá. az előző mobilomat pl 1.5 év alatt egyszer sem ejtettem el,az eredeti képernyővédő fólia még mindig rajta van,+ még vettem hozzá szilikon tokot is...

Szóval eléggé kiakaszt..

2012. okt. 16. 19:56
 8/16 anonim ***** válasza:

"öccs...ez csak egy rohadt karc!!!:D"


Azért ez sajnos nem így megy. Egy karc látható helyen egy vadiúj, full garis telefon eladási értékét is kb 3/4-ére redukálhatja. Ez Sola esetében olyan 17-18 ezer forint, ami nem kis pénz.

A tulaj oldaláról sem egy nagy élmény, mivel tipikusan olyan hiba, amit az ember nem tud nem látni. A pixelhiba is hasonló dolog, bár az még bosszantóbb, mert arról még csak nem is a felhasználó tehet.

2012. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Szóvaé akkor szerintetek már nem tudnék semmit sem csinálni?

Vagy megpróbáljam ezt a fogkrémes trükköt?

:/

2012. okt. 17. 10:02
 10/16 anonim ***** válasza:

"Vagy megpróbáljam ezt a fogkrémes trükköt? "


Csak elcsesznéd. Ezek már nem olyan fogkrémek mint régen.

2012. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!