Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Galaxy SIII?

HTC One X vagy Galaxy SIII?

Figyelt kérdés
Szeretném régi bunkófonomat lecserélni egy okosra, és e kettő között gondolkozom (apple termékekkel nekem rossz a tapasztalatom). Melyik a jobb, és miért?
2012. okt. 14. 10:11
 1/9 _egyszerelmescsaj válasza:
Természetesen Galaxy SIII :D
2012. okt. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
S3!!!
2012. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szintetikus tesztekben, papíron majdnem mindenben jobb az S3, játékokban persze a One X.Innentől kezdve válogathatsz.Az anyaghasználat jobb a One X esetén, De az akku nem valami erős és a belső tárhely sem bővíthető, nem úgy, mint az S3 esetén, habár modelltől függően az a 16/32 GB is elég lehet, de ezt neked kell eldöntened.Szerintem a One X mellett szól még a Sense 4.x, ami szerintem messze a legjobb gyári launcher a piacon.Menj be egy boltba, fogdosd meg őket, nyomkodd meg őket, nézd meg az árcédulát és válassz, egyikkel sem fogsz rossz boltot csinálni.

Én a One X-et választanám egyébként, ha lenne annyi pénzem rá.

2012. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni, hogy a fényképező annyira nem érdekel, és játékra is minimálisan használnám. Gyakorlatilag egy munkához megfelelő telefont keresek.
2012. okt. 14. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán SGS3 a kicsivel erősebb akksi, energiatakarékosabb cpu és a bővíthető memória miatt.
2012. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nokia Lumia 920
2012. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

S3, de én bőven megelégszek az S2-vel. Minden tökéletesen fut rajta, lehet megkapja a 4.1-et. Most minek a Quad core?

Még a Dual core-t is alig hasznájka ki a telefon..

2012. okt. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
iPhone 5
2012. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fairi1 ***** válasza:
Amelyik neked megtetszik,fogd kézbe és próbáld ki. óriási különbség nincs a kettő közt inkább apróságok, talán S3 javára az hogy jobb az aksiidő.
2012. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!