Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Xperia arc S-re...

Hogyan lehet Xperia arc S-re alkalmazásokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Alkalmazásokat akarnák telepíteni de nem tudok se marketről se másik telóról. Officesuite van a telón gyárilag de bárhova lépek bármit csinálok csak azt írja ki hogy "Nem támogatott fájlok." Nem tudom, hogy ennyire nem értek hozzá vagy vmi hiba lehet a telóval, marketről se tudtam semmit letölteni pedig azt írta hogy hamarosan letölti bluetoothval is próbáltam másik telóról telepíteni rá de így se engedte. Valakinek lenne valamilyen ötlete, vagy esteleg hogy vmilyen fáljkezelőt kéne feltennem vagy vmit. Aki tud kéres segítsen! Köszönöm!

2012. okt. 14. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

marketről se tudtam semmit letölteni pedig azt írta hogy hamarosan letölti


Ha gépről próbálod akkor is kell netet adni a telón, mert máshogy nem fog menni. De ha már van net akkor a telón is fel lehet menni a Playre és nézelődni.

2012. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!