Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 nem kapcsol...

Huawei Ascend Y200 nem kapcsol be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az alkalmazások leálltak, hibát jeleztek, én meg újraindítottam és nem kapcsol be, csak annyi jön be, hogy Huawei Ascend meg ezek és folyamatosan ismétlődnek.

Mit tudok csinálni vele?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2012. okt. 14. 19:49
 1/3 Zoli0815 válasza:
Nekem is ugyanilyen gondom van..rootolva is van a telefonom, már ez a harmadik rom amit teszek rá már mindent próbáltam de semmi..ilyen telefonom se lesz többet az biztos..ugy szar ahogy van..na mindegy ez az én véleményem..és ezek szerint nem csak nekem nem indul be
2013. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Zoli0815 válasza:
rootolt a telód?
2013. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem rootolt. de én már elküldtem szervizbe, szoftverhibás volt, kicserélték az aksit és azóta jól működik.
2013. jan. 17. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!