Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia X8-ra rootolt romot...

Xperia X8-ra rootolt romot hogyan kell telepíteni és melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Az e helyzet, hogy ma vettem egy xperia x8at az osztálytársamtól, és 2.1es anroid van rajta, gyári, és kicsit lassú, szeretnék rootolt androidot rakni rá, de nem tudom, hogy hogyan kell.Kérlek segítsetek

2012. okt. 15. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha 11W24 előtti, akkor főzött kernel mellé fözött romot:

alfs kernel, és Fredroid.

ha utáni, akkor stock kernel mellé MiniCm-et.

ja és mindenképp rootold.

2012. okt. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Mindent megtalálsz.


Először root-olod ("Root" menüpont)


Azután felteszed az xRecovery-t és a CWM Recovery-t (xRecovery és CWM Recovery menüpontok)


Felteszed a kiválasztott ROM-ot. A legjobb a GingerDX v029 Stock.


Sok sikert. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

2012. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szőlősi szilveszter válasza:
GingerDX v029 Stock támogatja dual vagy multi touch-ot vagy ha valameik igen akkor ide belinkelnétek légyszi
2012. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szőlősi szilveszter


Gondolom ez kérdés akart lenni. A GingerDX v029 támogatja a dual-touch-t. És szerintem az a legkiforrottabb Android 2.3 ROM X8-ra.

2012. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!