Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HUAWEI Ascend Y200-as...

A HUAWEI Ascend Y200-as telefonon mért írja ki folyton hogy kevés a tárhely pedig nekem 8 GB microSD van benne?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A belső memóriára vonatkozik ez az üzenet.
2012. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, ugyan ilyen telóm van, szintén 8GB MicroSD full üres a mobil és mégis kiírja :S
2012. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

nekem is ezt írja, minden a memokarin van, de a telefonba csak 16mb szabad helyet ír.

Valami ötlet?

2012. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Arra már én is rájöttem, hogy ez a hibaüzenet a belső memóriára vonatkozik, de így sem tudok helyet csinálni egy alkalmazásnak (angol alapfok, kb. 64 MB)...

Vannak rajta más játékok is, de nem sok és nem is foglalnak sok helyet, tehát bármit törölnék le, nem jönne össze annyi hely. Ha áthelyezem SD-kártyára azzal sem érek el semmit, maradnak ugyanúgy ott ahol voltak, csak egy nagyon picit kevesebb helyet foglalnak... :/

Valami ötlet?!

2012. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémán valaki egy ötlet??? Légszives!!
2013. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!