Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » OKOSTELEFONT szeretnék vásárol...

OKOSTELEFONT szeretnék vásárolni. Max 40e Ft ért. Galaxy Ace-n gondolkodom, viszont szükségem lenne a segítségetekre, hogy mit érdemes vennem ami belefér a költségbvetésembe. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 20:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
de viszont galaxy s is 4 col attól meg az a plusz 0.3 col az alcatel 995-ben semmiség. Én mindenképp azt venném, mert samsungra köröket ver, eljárt már a galaxy fölött az idő.
2012. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem nagyon láttam még róla képet... nekem is túl olcsónak tűnik az a baj... lehet ha képernyője meg van repedve vagy vmi... de ez csak feltételezés. megkérdem hova szól a gari!
2012. okt. 15. 22:05
 13/22 anonim ***** válasza:
azt mindenképp és képet is kérj róla többet is, elejéről, hátulról, hátlapot levéve is kérj képet és mindegyik oldaláról valamint tetejéről aljáról. Ha akadékoskodik és ezekről nem küld képet akkor valami elkummant a fazon.
2012. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53.000-ért már kapsz egy Lumia 710-est.Elmész 2-3x tescopénztárba és meg is van a pénz.
2012. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még hogy az alcatel 995 jobb mint a galaxy ace! Az ace tökéletes kis telefon. Az alcatel meg egy f*s.
2012. okt. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
alcatel fos, haha nap poénja. Ha szerinted az ace jobb az ot995-nél akkor vedd azt, de másra ne próbáld már meg rásózni az ipari hulladékot....
2012. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az Ace kezdőnek teljesen jó arra amire neked kell tökéletes.
2012. okt. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%

nehogy bedőlj a rizsának, ha meg akarod kímélni magad az őrülettől OLCSÓ SAMSUNGOT NEM VESZEL! Legalábbis a 2011-es szériából semmiképp, bár az ideiek se nagyon villantanak...


az meg egy dolog, hogy kezdőnek elég, igen elég, de mivel kezdő majd jól megutálja az androidot, ha ace-t vesz. Volt ilyen telefonom 1 hónap alatt sikerült megválnom tőle hála istennek. Szar na, ennyi.

2012. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
ja és nem tudom hogy ki mínuszolja le a hozzászólásaim, csak gratulálni tudok hozzá -.-
2012. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

2 éves a Galaxy Ace-m. Szépen szólva nagyon sz*r. Le is fogom cserélni egy Xperia P-re nemsokára.


De mivel neked 40.000 körül kell 2-t tudok ajánlani. Az Xperia Tipo-t és az 1. hozzászólásokban is megemlített Alcatelt. Egyik ismerősömnek olyan van már egy jó ideje és semmi baja sincs, még nekem az Ace hetente 2-szer volt szervízben és nem egyszer küldték fel Pestre több napra. Most is igazán ráférne elvinni szervízbe de lejárt már a garancia is. Kész csoda az is hogy 2 évig bírtam ezzel.

2012. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!