Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont ajánlott...

Milyen okos telefont ajánlott venni, mit tudjon?

Figyelt kérdés
telefon

2012. okt. 15. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Leginkább azt tudja,a mire neked igényed van.

Nekem igényem volt arra, hogy (bár nagy lapát kezem van) mégis kényelmesen elférjen a tenyerembe, így 4 coll alatti ketyerét kerestem. Fontos volt a legalább 1 GHz-es proci, és mivel korábban egy Galaxy3-at használtam amin alig 100 mega memória volt a programoknak, fontos volt a nagy memória amire lehet alkalmazásokat telepítgetni. És legyen gyors...

Motorola defy+ -t vettem, nem bántam meg.


Nade visszatérve: mi nem tudhatjuk neked mire van igényed.

2012. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fontos hogy nagy memóriája legyen ,gyors legyen,az internet elérés ne akadozón,és ne essen szét egy év alatt 19L .
2012. okt. 15. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
na először is... mennyi pénzt szánsz rá? mert pl 30 ezerért ilyet nem kapsz.
2012. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg abszolút soha se akadjon akkor vagy Android 4.1+-os telefon kell (eddig csak Galaxy Nexus és SGS3 ilyen, Galaxy Nexus ~85k körül van, SGS3 ~130k körül) vagy valamelyik iPhone.


Olcsóbb telefonokra nincs és valószínűleg nem is nagyon lesz 4.1, szóval néha mindenképp akad, de nem vészes.

2012. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

evvel vitatkoznék, mert a samsung egy rakat középkategóriás tellára kiadja a 4.1-et mint pl galaxy ace 2 és társai, Sony szintén az ideiekre sőt pruduct blogon olyat olvastam, hogy ha evvel készen vannak akkor 2011-es szériára is. Szóval nem.


ÉS az is hülyeség, hogy csak a drága telefon nem akad, mert például az én live with walkmanem úgy megy mintha szaron csúszna, pedig csak 30 ezer Forint volt...

2012. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

WP7: gyors, nem akad, nem fagy, fürge. Jól intgrált kapcsolati funkciók, nagy belső memória + felhőalapú tárhely ingyen (25 Gb) minden használatra van alternativája 120 000 alkalmazás, elegáns megjelenés, vannak hiányosságai, azt foltozzák a frissítéseknél, de amit tud, azt nagyon patentül tudja.


Android: személyre szabható, az utolsó atomig, nyíltrendszer (PC-n: tetszik, letöltöm, ráteszem, ingyen megúsztam a fizetőset) 600 000 alkalmazás, sok sajnos a szemét, örök supportos, ha te úgy akarod, hardveres megkötés nincs, vagy gyártó függő.


IOS: WP7 II, csak éppen 800 000 alkalmazással az App Store-ban, illetve csak 5 GB plusz tárhely van csak a felhőben.


WP8: teljesítményben topon lesz, amikor megjelenik (november eleleje), a WP7 utódja, nyíltabb rendszer, gyorsabb, csak jobb, mint a 7.


Wp7: Nokia Lumia 710, HTC radar, Samsung Omnia m.

Android: Sony Xperia S, U, P, Sola, Ion, Samsung Galaxy S3 (csak hogy a többiek is örüljenek), HTC one v, x, x+.

IOS: iPhone 4, 4s, 5

WP8: Nokia Lumia 920, HTC 8x, Samsung Ativ S.


Legjobban megéri majd kihasználhatóság szempontjából:

Wp7: Nokia Lumia 710

Android: Sony Xperia S

IOS: iPhone 4 vagy 5

WP8: Nokia Lumia 920


a legjobb (szerintem): Lumia 920. Sokan a legjobb telefonnak tartják 2012-ben.

2012. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez mind jó amit leírtál, de sajnos még mindig nem tudjuk hogy mennyit akar rákölteni :P
2012. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A használható, feltételeknek megfelelő, suppot alatt álló nem olyan drága kategóriától a legdurvábbig írtam egy párat.
2012. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!