Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a Google Play-...

Hogyan lehet a Google Play- ről az "egyéb alkalmazások a saját könyvtárban" alatt található elemeket törölni?

Figyelt kérdés

Lehet egyáltalán? Itt a régen használt, de a telefonról letörölt elemeket találom. Le lehet egyáltalán törölni innen Vagy itta maradnak az idők végezetéig? :)

Köszi a válaszokat, és a segítséget. :)



2012. okt. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék :-)
2012. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott fog maradni.Fogd fel úgy, mint egy kis segítséget neked.Pl.Holnap reggel eszedbe jut, hogy volt egy hasznos alkalmazás régen a telódon, szeretnéd használni, de nem ugrik be a neve...elő a listával, kikeresed, hogy melyik az, és máris használhatod.Ez akkor is segítséget nyújt, ha pl. nincs a google fiókoddal szinkronizálva a sok letöltött app, elromlik a telód, veszel egy másik droidosat, akkor ebből a listából kikeresheted, hogy melyek voltak azok, amelyeket használtál, stbstbsb.
2012. okt. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Közben rá jöttem, hogyan lehet letörölni! :)Ép ma adtam le a telefonom a szervizbe, így megpróbálom emlékezetből leírni, hogy csináltam.

Nem a webfelületen, hanem a telefonon keresztül törölhető. A Google play -ben megnyitom a saját -már letöltött- alkalmazásaim listáját. Az épen telepített mellé oda van írva, hogy "frissítés", ami ép nincs telepítve oda van írva, hogy "telepítés" (vagy valami hasonló) és itt találtam egy két állású kapcsolót. Az egyiket választva telepíti az app-ot, a másiknál felkínálja a törlését. és ha ezt választod, eltűnik a web-es felületen is.

Reményeim szerint, ha vissza jön a készülék a szervizből a szoftwerfrisités után, innen (mármint a webes felületről) vissza fogom tudni pakolászni az alkalmazásaimat. :)


Remélem segíthettem. :)

2012. okt. 18. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
ahha köszi :-)
2012. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szívesen :)
2012. okt. 24. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!