Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy saját honlapot...

Készítettem egy saját honlapot. Hogy lehet megcsinálni, hogy a Google keresési találatai között az én honlapom is megjelenjen? Tehát, hogy tudjon róla és kiadja a Google, ha beírok egy kulcsszót? Írjon, aki tud segíteni.

Figyelt kérdés
Pl: GYÓGYMASSZŐR honlapot csináltam. Ezután a Googléban rákerestem a "gyógymasszőrök Győrben" szavakkal, de nem adta ki találatként az én új honlapomat.
2012. szept. 15. 23:09
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Nehezen.

1. Regisztrálod az oldalt a Google-nél. Ez ingyenes. Így nem a 2500-ik oldalon leszel a keresésnél, hanem valahol az első pár száz találatban.

2. Fizetős regisztrációt kérsz a Googletől

3. Fizetsz reklámért a Googlenak.

4. Olyan oldalt kreálsz, amiért milliós nagyságrendben nézik meg havonta.

5. Az összes közösségi oldalon megosztod publikusban és a barátaid tovább osztják az oldalad.

6. Felteszed a találattal összekötve a Google Maps-ra is az "üzleted" helyét.

2012. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
+1 Beírod rövid leírással és az oldalra mutató linkkel a lehető legtöbb fórumra. Már ahol ezért nem jár azonnali kirúgás. Mivel adott oldalakat sokan nézik, a link bekerül a keresőkbe ...
2012. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!