Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S pár óra...

Samsung Galaxy S pár óra (4-5) alatt lemerül. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Folyamatosan megnyit különbözö programokat,amik leszívják az aksit totálisan.Belehet valahol állítani hogy ne nyitogasson programokat feleslegesen.Kb egy órája leállítottam minden programot,most meg megint 8-at zártam be.Kezd kicsit elegem lenni.

2012. okt. 16. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Task Killer app segíthet.
2012. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Task killer is ugyan ez lesz az eredmény. Hiába lövöd ki a háttrében lévő dolgokat, azok úgyis újra fognak indulni (ilyen az android), ami terhelést jelent a telefonnak, merülni fog. Amit ott a látsz dolgok, nem is mind futnak csak a memóriában csücsülnek. Alig használják az erőforrásokat és épp ezért nem is igazán növelik a fogyasztást. Viszont mindig előfordul, hogy egy alkalmazás beragad és meríti a telefont. Erre elméletileg megoldást jelentene a task killer, de ha ez az alkalmazás újra és újra elidnul akkor megint nem vagy előrébb. Inkább ki kellene deríteni, hogy mégis melyik alkalmazás ami ténylegesen merít aztán letörölni.
2012. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ZTE Blad-el volt ilyen.
2012. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

taks manager

battery calibration

battery doctor

esetleg

root

rom csere

fölösleges progit törlése

és oppa Bangarangangmangangbangstyle :P

2012. okt. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 simoneszter válasza:
vagy egyszerűen csak vedd le a kijelző fényerejét...nekem maxon volt..és rohadt hamar lemerült ha mondjuk picit többet használtam!
2012. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket.Nekem úgy merül le ennyi idö alatt hogy hozzá se nyúlok
2012. okt. 17. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!