Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek szerint...

Milyen telefont vegyek szerintetek? Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen árban? Mire használnád? Egyéni ízlésed?
2012. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak azt tudnám írni amit az előző :D részletesebben ha lehet
2012. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél olyan telefont, amilyet szeretnél.
2012. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

60-70ezer forintos értékben

-a kikötésem csak az hogy androidos legyen és jó kamerája :)

2012. okt. 17. 14:58
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


ha a kamera is fontos, ezt venném ennyiért. Jó alternatíva még a sony xperia sola is, ő is egész tűrhető képeket művel, és ha az is fontos, hogy átlagnál nagyobb starpát is kibírjon akkor ez


[link]

2012. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én pl. gondoltam az samsung ace 2re vagy a sony xperia ura. ezek 1-1 ghzes 2 magos telók. hardver szempontjából jobb mint a htc one v- először őt néztem ki mert nagyon tetszik külsőre is + android 4.0 és a sense 4.0, de ilyen árba hardver szempontjából már megéri jobbat venni akkor, nem?
2012. okt. 17. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace 2 lehet hogy hardveresen jobbnak tűnik, de a teljesítménye gyengébb jóval mint az azonos árban levő telefonok.
2012. okt. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még ha a 2 magosságuknak volna előnye de semmi. Nem visznek 1080p-t, így szerintem a ONE V semmivel se kevesebb.


De ha neked fontos a 2 mag, vegyél olyat rosszul nem jársz. Viszont ace 2-t nem ajánlom, ezek közül ő csinálja a legrosszabb képeket, nem beszélve a katyvasz táccsvizről, attól egy xperia Sola ezerszer jobb vagy egy Xperia Go.


azt írtad hogy fontos a kamera. Xperua U-t akkor ne vegyél mert annak nem a legjobb, viszont solának és Go-nak tűrhető. De legjobb akkor is a One V-é ennyi pénzért.

2012. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

neked one v telefonod van?

én először ilyet vettem volna, de nem túl sok jót olvastam róla fórumokon..

2012. okt. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!