Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni a PC...

Hogy kell használni a PC Companion prpgramot?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le, nem értek hozzá, kéne egy kis felvilágosítás a programról. olvastam már róla pár dolgot, de mondjuk mire jó, hogy lehet szoftvert frissíteni vele, mi tűnik el a frissítés folyamána telefonomról? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 17. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már letöltötted akkor miért nem indítod el? Magyar nyelvű az egész, ki fog írni mindent. Fölösleges róla bármit is írni.
2012. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rámegyek. rádugom a telefont. Ott van hogy szoftver frissítés, és nem engedi, azt írja, hogy a legújabbatt használom, pedig csak 1.6-os android van rajta...
2012. okt. 17. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a SEUS-t vagy tedd fel manuálisan flashtoollal.
2012. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy a te telefonodra csak addig van update? :) Vagy milyen telód van?
2012. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi nem tudom mi az a SEUS, és flashtool. És sony xperia x8.
2012. okt. 17. 18:48
 6/6 anonim válasza:
X8-on nem kell PC-companion. Csak rámész a beállításokban(ha van internet),hogy telefon adatai ott szoftverfrissítés és megtalálja.
2013. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!