Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek mobilt v. iphont?

Mit vegyek mobilt v. iphont?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért, mi az iphone ha nem mobi? Vannak simán ilyen tudásba telók szal te tudod...
2009. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IPhone-t ajánlom. Ez a legmodernebb, legtrendibb, legjobb. Szó szerint minden van benne 250.000 ft-ért.
2009. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és milyen márkát ajánlanátok az iphot-tól?
2009. aug. 7. 20:37
 4/8 anonim válasza:

az iphone az egy almárka, termék név az Apple cégtől :D


Apple Iphone 3G a legújabb:D

2009. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3G s a legújabb


és egy szar egyébként. Szerintem. Egy hét alatt meguntam. Most 5800 nokiám van. Imádom, "csak" 70 ezer, és abban is minden benne van.

2009. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sztem iphone a király.
2009. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

legmoderenebb, legtrendibb, legjobb?


már nem azért, de egyszerűen

-nem lehet vele Bluetooth-on fileokat küldeni

-nincs másodlagos kamera videotelefonáláshoz (ami azért gáz, mert a három és egynegyed éves N73-mamban VAN. Akkor mégis mennyire modern?)

-480x320-as a kijelzője. Az 5800-ámé 640x360.

-Beépített akksija van. Ha gond van vele, szervizbe megy az egész, lesz egy hónap, mire jó lesz. Egy rendes mobilban cserélhető. Baj van vele, eldobod, és beleraksz egy másikat.

-3 megapixeles kamerája van. A fentebb említett N73-ban 3.2-es volt, Zeiss objektívvel.



és akkor most nézzük meg az N97-et, ami függetlenül nem 250 ezer, hanem 150 a neten.


5 megpixeles kamera zeiss objektívvel. Érintőképernyő, ha arrébb tolod, alatta teljes QWERTY (angol kiosztású) billentyűzet. 32GB beépített memória. Cserélhető akksi. 640x360-as kijelző. Másodlagos kamera videotelefonáláshoz. Symbian operációs rendszer, legalább annyi harmadik személy által fejlesztett programmal, mint az apple-én. A stílusát megkérdőjelezni nem lehet.


Tehát JOBB, mint az iPhone, és mégis egy százassal olcsóbb. Miért? Mert azoknak tervezték, akik értéket akarnak venni ahelyett, hogy sznob baromnak tűnjenek...

2009. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne keverjük össze a modernet az igénnyel. Azt hívják modern dolognak ami a legújabb és a legtöbb embert kielégíti. Me nem tudom mit szólnál hozzá ha hajnali 7 órakkor csipás szemmel az ágyban kéne videótelefonálnod.
2009. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!