Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van ez a mobilinternet...

Hogy van ez a mobilinternet dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy nemsokára kapok a szüleimtől egy Samsung Galaxy Ace-t. Első okostelefonom lesz (lehet). nem tudna valaki útbaigazítani? :/ Olvastam itt mindenfélét. Én azt hiszem, havi 100 MB adatforgalmat kapnék az előfizetéshez, hogyan netezzek, hogy ha szükségem van valamire? (koleszba megyek) Nem szeretnék háttérbeli alkalmazások miatt nagy számlát csinálni anyuéknak. Mit kell letiltani? Hogy használhatom ingyen a facebookot? A lényeg, hogy szeretném elkerülni, hogy túl lépjem az ingyenes 100 MB-os adatforgalmat. Előre is köszi a válaszokat, tényleg fontos lenne. :)

14/L



2012. okt. 17. 22:31
 1/4 Nadetényleg ***** válasza:
A programok háttérben való futását és töltögetését elég nehéz letiltani, mert vagy kikapcsolod a mobilnetet, akkor viszont nem tudsz fészbukolni sem, vagy olyan programot keresel, amelyik nem engedi a programok háttérben való futását. Amúgy net nélkül az okostelefonnak és az alkalmazásoknak nem sok értelme van, mert ezek jellemzően nettel együtt működnek normálisan. A 100MB egyébként nem kevés, ha nem töltögetsz le dolgokat és nem nézegetsz videókat. A programok többsége azért nem generál nagy háttérforgalmat, de telepítések előtt mindig olvass bele a Play-en a véleményekbe, azokból sok minden kiderül, a felhasználók megírják, ha nagy forgalmat generál egy-egy app.
2012. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a válaszod :) WiFin ugye ingyenes? És ha már letöltöttem valamit, azt a továbbiakban ingyen használom, ugye? Tehát ha az android marketből van x alkalmazásom, azokat pedig használni szeretném, már nem kell érte fizetni, és nem használ adatforgalmat. Vagy igen?
2012. okt. 18. 17:34
 3/4 hooligirl98 ***** válasza:
100%
Igen a wifi ingyenes csak hát kicsit meríti az aksit de azt a mobil net is:DDD Amúgy ne aggódj mert gondolom t-mobilenál vagy (én is) és elméletileg van egy ilyen hogy szerencsére még ha túl is léped a 100mb-t ami elég sok akkor se csinál többlet számlát elméletileg mert csak lelassul a net de nem lesz többlet számla de azért ezt érdemes megkérdezni mert nekem 40MB-s adatforgalmam van és így van. Amúgy igen ha valamit letöltesz és után ha szükséges hozzá net és wifiről játszol az ingyenes
2012. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
húúú ez az ingyen facebook hogy van?
2013. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!