Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb :iPhone...

Melyik telefon a jobb :iPhone 5 vagy Samsung Galaxy S3 (SGS3) vagy ASUS Padfone 2 vagy Samsung Galaxy Note 2?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Melyik a jobb, a bal kezem, vagy a jobb lábam? :-)))


Vedd kézbe, próbáld ki, nyomkodd, nézegesd. Ha alaposan meggondolod, mi kell Neked, csalódni egyikben sem fogsz.

2012. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Padfone 2 vagy Galaxy Note 2

De én a helyedben megnéznék egy Xperia T-t :)

2012. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Padfone kettő agyon fog verni mindent, ami jelenleg a piacon van. Kulloghat majd utána az Apple meg a Samsung is. Mondom ezt úgy, hogy 4S-em van, és imádom! Amint megjelenik kipróbálom, bár megvenni szerintem nem fogom, tökéletesen kiszolgál a mostani kütyüm. Na majd elválik, de már nagyon várom!
2012. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én az Iphone 5 öt tudom ajánlani!
2012. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az iPhone 5 a Samsung Galaxy SIII -at kenterbe veri! A Padfone-nál már nem ilyen egyszerû a dolog. Bivajerõs kamera jó proci... de még nem volt igazából tesztelve. Pár hét múlva kiderül.
2012. okt. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 utána is kellene olvasni, hogy ki ver kit "kenterbe"..

Az S3 jópár tesztben otthagyja a te imádott i5-ödet.

Amúgy Te tudod, hogy most szeretnél 1 sznobfónt iOS-el, vagy Androidos készülékeket. Androidéknál az S3 kb annyira jó, mint 1 i5, talán még az S3-ban van pár extra cucc. A Padfone 2 az néha tab, néha teló.. így több funkciós, ha kihasználnád, akkor tökéletes, ha nem, akkor ott az S3, vagy ha az iOS jön be jobban, akkor i5.

A Note 2 pedig annak, aki tabot és telót is szeretne, de nem tudja mind2-t magával vinni, és használná az S-Pen-es előnyöket.. A döntés a tiéd. Te tudod, hogy melyik tetszik jobban, nem nekünk kell dönteni, amúgy személyes vélemény, de nekem a Note 2 tetszik... :D

2012. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az S3 jópár tesztben otthagyja a te imádott i5-ödet. "

PL.??????

2012. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a samsung tényleg jó de hogy ha enél is jobatakarsz várj fél évet és megjelenik a samsung galaxy S4
2012. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Xperia Z
2013. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Xperia z szerintem is :)
2013. febr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!