Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó fajta telefon a samsung...

Jó fajta telefon a samsung star 2? (s5260)

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok véleményket, tapasztalatokat róla, ha tudtok... :)

2012. okt. 18. 18:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
szerintem nagyon hülyék vagytok az szerintem a legjobb telóó akinek nem teccik nyalja ki a seggem sok mindent tud netezni is lehet rajta sőt az alap dolog a telón ugyhogy kuss mert nekem is olyan van és tom mien telóó
2013. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én nagyon szeretem (kövezzetek meg). Másfél éves, de még olyan hatalmas gondjaim nem voltak vele. Az aksija legalább másfél hétig bírja, ha rendszeresen használod (ha nem akkor legalább 2-ig). Az internet hozzáférésével is meg vagyok elégedve. Nem szokott lefagyni, nekem amióta megvan csak kétszer állt meg. Az érintőképernyője kiváló, éppen csak megérinted és már csinálja amit kell. A billentyűjét is meg lehet szokni. Én két hónap alatt lettem úgy vele, hogy már pillanatok alatt megírtam egy sms-t. Kamerájával Egész kis szép képeket lehet csinálni, és a videók és jó felbontásuak.

A hátrányai, hogy nem nagyon tudsz rá a játékot tölteni a Samsung Apps-ből. De ezt is orvosolni lehet, ha veszel hozzá adat kábelt. Ami oldalt nem telefonra terveztek azt elég gagyin jeleníti meg.

Én értékelésem 10/8 pont.

2013. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem ilyen telefonom van már több mint 2 éve és ez a 2 év is elég volt, mert egyszerüen rühellem :) lassú, szar képeket csinál, nem lehet rá tokot venni, nem lehet rá jó játékot tölteni ingyen...nyáron kapok ballagásomra egy telefont, még nem lehet tudni milyet, de én már kinéztem magamnak a Sony Xperia Z-t és az elég nagy fasza telefon, 13 megapixellel :"D
2014. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!