Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U, Xperia P vagy...

Simon0211 kérdése:

Xperia U, Xperia P vagy Xperia Sola?

Figyelt kérdés
Több oldalon is utánanéztem a telefonoknak, de igazából nem tudtam döntésre jutni. A sola-ból hiányolom a frontkamerát az U-n nem tudom hogy ki lehet-e kapcsolni a világító díszsávot, a P-nek meg az ára borsosabb kicsit.

2012. okt. 19. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül nyilván a p a legjobb, mert ugye az a legdrágább is, és ugye 1 gb RAM-ja van, míg a másik kettőben 512 mb, van benne white magic technológia, jobb a kamerája is, de szerintem ezek közül, ha elég a nem bővíthető 5,5 gb belső tárhelye, akkor az xperia u éri meg a legjobban az árát, ha bővíthető kell, akkor a sola a jó választás, és ha nem sajnálod a pénzt rá, akkor az xperia p a legjobb a három közül.
2012. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SeinHime ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy az U-n a világító sávot nem lehet kikapcsolni. A három közül a P a legdrágább, úgyhogy véleményem szerint a legjobb is. De mindhárom jó kis telefon. :) Amúgy egyet értek az előző válaszadóval. :)
2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Az Xperia U-ra esett a választásom végül. Nagyban ment a hezitálás a P és az U között (a Solát hamar kizártam mert egy plusz 10esért kivették az előlapi kamerát és mindössze csak NFC-t és bővithető memóriát adnak pluszba)de végül az U nyert mert árban sokkal inkább az ember pénztárcájához simul. Egyedül csak a tárhely méretével vannak aggodalmaim, de azt olvastam több helyen hogy a 4 Giga programmal kibővíthető 5.5 Gigára és a sáv gyárilag nem kapcsolható ki, de van rá program az android marketen.
2012. okt. 22. 03:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a telefonokat fogásra is, de a P nekem személy szerint kicsit nagynak hatott és kicsit nagynak éreztem a tenyeremhez épp ezért is álltam el végül tőle, pedig nagyon arra állt a mérleg míg kézbe nem vettem, de ez persze mindenkinek személy függő.
2012. okt. 22. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!