Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pannon előfizetési szerződés,...

Pannon előfizetési szerződés, hogy is van? Mit kell vinnem?

Figyelt kérdés
Akarunk párommal pannonhoz előfizetni és hozzá ingyenes telót. Páromnak van munkahelye meg van jogsija ,közüzemi számlája,nála nincs gond. De én.Gyesen vagyok nincs jogsim....Azt tudom hogy ha nincs 2 fényképes igazolvány(személyi,jogsi)akkor lehet vinni kezest is.Nah párom az lenne nekem.Közüzemi számlával vagyok bajba mert egy házba élünk és villany ,víz párom nevén van,nekem csak a net van a nevemen,az is jó???
2012. okt. 19. 18:23
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi telenor nem pannon!
2012. okt. 20. 07:14
 2/3 anonim ***** válasza:
A párod veszi mindkét előfizetést és nem kell rágódni rajta!
2012. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de 0ft os telot szeretnénk....és párom csak 1 et választhat az ö előfizetéséhez,társ telefont nem kap 0 ft ért....legalábbis ezt mondták neki a boltba....
2012. okt. 23. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!