Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos telefont vegyek,...

Milyen okos telefont vegyek, amin lehet bluetooth-on küldeni és csengőhangot is lehet beállítani, olyat amit én akarok?

Figyelt kérdés
Kb. 50 ezret szánnék rá. Eredetileg nokia lumia 610et akartam, de most olvasom hogy nem lehet bluetoothon küldözgetni és még csengőhangot sem lehet beállítani....és mind ez egy okos telefon.... Mindig is Nokiám volt ezért is szerettem volna ismét nokiát csak okos telefonban. Igazából nem használnám extrém dolgokra: facebookoznék, meg max. böngésznék a neten... Mit ajánlotok? 26/L

2012. okt. 20. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és egyáltalán melyik a jobb telefon márka ezekben az okos telefonokban? Sony, Samsung, Nokia, Lg...? mondom eddig szinte csak nokiáim voltak és azokkal teljesen meg voltam elégedve. volt lg-m samsungom még anno a kinyithatós és ezek mind tönkre mentek....egyedül a nokia volt az ami nem hagyott csereben. jelenleg nokia 6600 slide-om van. eddig lumia 610et akartam de amiket olvastam róla....így már nem kell..
2012. okt. 20. 16:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban igaz ez mind JELENLEG a 610-re. De! Nem csak arra, hanem az össze WP 7.5-ös telefonra. Viszont hamarosan jön a 7.8-as frissítés és akkor már ezek nem jelentenek problémát és mindent lehet majd amit eddig nem. Sőt, a főképernyő is sokkal testreszabhatóbb lesz, mint a WP 8-nál.


Szóval ha nem azonnal akarsz telefont, hanem 2 hónap múlva is ráér akkor jó a 610 vagy kicsivel többért a 710.

2012. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) még nem most akarom, és mondom nokia párti vagyok, csak a fent említett miatt nem akarom már a 610et. Hasonló árban a sony xperia tipo milyen? egyáltalán jobbak a nokiák mint a sony-k?
2012. okt. 20. 17:12
 4/4 gellert0809 válasza:

Lehet, hogy későn, de válasz:


Nokia C7


De ha nem felel meg, itt nézegethetsz:


[link]


De még ajánlhatok jó telefonokat:

Nokia Asha 303 félig nyomógombos, félig érintős

Nokia 700

Nokia C2-01 nyomógombos, de többet tud mint egy érintős

Nokia C2-06 ha esetleg most használsz először érintőset!

Nokia C5-03 ha már megszoktad az érintőképernyős telókat

Nokia N8 ha még szánsz rá egy kicsit a pénzedből


De mindenképp vedd meg a gsmline.hu-tól!

2012. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!