Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S3 vagy iphone 4?

Samsung galaxy S3 vagy iphone 4?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni ezek közül valamelyiket szóval más telefont ne hozzatok képbe ha lehet.Szerintetek melyiket vegyem meg kinek mi a tapasztalata.Elmondom hogy mi legyen fontos azért nekem is.Lehetőleg jó aksi,gyors net letölteni lehessen bármit legyen az játék videó zene online videónézés(youtube)játék a telefonon ami jól fut erősebbekre gondolok például mint egy gta 3 vagy vice city minél nagyobbakat birjon meg.Lehessen gépről rápakolni cuccokat(videó,zene,stb...)Jó felbontásu fénykép meg videó ez annyira nem fontos de mind2-nek jó szóval ha valamelyiknek kicsivel jobb az már mind1.Nagyából ennyi szóval a 2 telefon közül melyiket ajánljátok jobban?Az ártól tekintsetek el! vagy 8 vagy 16 gb-t szeretnék venni.

2012. okt. 20. 21:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt meg kihagytam a jelenlegi telefonom Samsung Corby S3650
2012. okt. 20. 21:32
 2/16 anonim válasza:

Samung Galaxy S3 jobb.

Nagyobb a kijelzője, ingyenes a Play áruház, fizetős játékokat is pofon egyszerű rátenni, semmi hackelés, gányolás nem kell hozzá (egyébként a GTA 3 is fizetős).

Minden durva játékot visz, mint a szél (Modern Combat 3, Dead Trigger, Asphalt 7, stb...)

Én a helyedben biztosan az S3-mat választanám, de szerintem ezzel még sokan vannak így.

2012. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is s3, de ha mégis az iphone mellett döntesz akkor a 8 gb-osat felejtsd el mert semmire se elég (saját tapasztalat)
2012. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
na meg olcsóbb olyat hallottam hogy nem lehet az iphone-ra cuccokat pakolni:( Szóval az s3-t fogom választani mivel lehet azon netezni játszani stb.. na meg az aksija melyiknek jobb szerintetek?
2012. okt. 20. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Az SGS3 mindenben jobb, en is olyat hasznalok jelenleg. Arra viszont megkernelek, hogy ne alazd mar meg azzal, hogy a 2010-es iPhone 4-el egy kalap ala veszed, amikor az iPhone 5-ot is lenyomja lazan.
2012. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezek közül mindekettő le tud fagyni.


S3 itt 3 percnél: http://www.youtube.com/watch?v=Q_63nV_cTBk&feature=g-user-u


Igaz 4S de aki megszeretné nézni az jöjjön el a székesfehérvári Alba Plaza T-pontjába!

2012. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne vegyél egy kalap alá egy 2 éves telefont ,és egy nemrég kiadottat.Ez a 2 telefon közül az S3 a jobb , ezt úgy mondom ,hogy apple fan vagyok és 4 -em van...
2012. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

de egy kis helyesbítés:

"Nagyobb a kijelzője, ingyenes a Play áruház, fizetős játékokat is pofon egyszerű rátenni, semmi hackelés, gányolás nem kell hozzá (egyébként a GTA 3 is fizetős). "


viszont az iPhone- nak nagyobb ppi -> szebb kép , ingyenes az App store , is , és úgyanannyira egyszerű fizetős játékokat is rátenni az iPhone-ra.


"2010-es iPhone 4-el egy kalap ala veszed, amikor az iPhone 5-ot is lenyomja lazan."

Geekbench pontok alabján , jobb teljesítményt nyújt az iPhone 5 , kamerája szebb , stabilabb .... (még sorolhatnám)

Az iPhone 5 öt nem nyomja le...

2012. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
elég hülyeség összehasonlítani, mivel 2 év, 2 generáció a különbség. Árban is kb 2x...
2012. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az a vicces, hogy iPhone 4 is vígan elfuttatja a Modern Combat 3-at, meg az Asphalt 7-et...:D én azért használok i4-et, mert nem tudok olyan telefont mondani, ami számomra több hasznos dolgot nyújtana, és még tudok 1 kézzel gépelni is rajta...:D
2012. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!