Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani Wp7+ vagy...

Tudnátok ajánlani Wp7+ vagy Android rendszerű telefonokat? Mindenkinek megy majd a fel!

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni Windows Phone 7 vagy 7.5 vagy Andriod rendszerű telefont, de nincs ötletem, dönteni se tudok. Ezért arra kérlek Titeket, hogy írjatok egy-két telefont amit -akár saját tapasztalatból- tudtok ajánlani. Különösebb kikötés nincs, de ne legyek 3,7inchnél kisebb. Előre is köszönöm mindenkinek, megy majd a zöld kéz!

2012. okt. 21. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 710 & 800 & 900


Illetve hamarosan 920 WP8-al.

2012. okt. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mire szeretned hasznalni es mennyi penzed lenne ra?
2012. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nokia Lumia 710. Az Alcatel OT995 riválisa. E két telefon igen jó teljesítménnyel bír, jó árkategóriában vannak, támogatottak szoftveresen.

Én a Lumiát mondanám, én fél év tapasztalatából mondom, hogy ami fura volt, amikor kivettem a dobozból, az most annyra természetes, hogy már más rendszerre nem is mennék át. A Windows Phone sebessége és stílusa engem meggyőzött, mind stabilitás, mind kézreállóság terén kiválló. 120 000 alkalmazása kevésnek tűnhet, de mondjuk mindenre tud valami hasznossal előállni. Szinkronizálást eleinte gyűlöltem, de mára megszoktam. Fogom, és a telefon ikonra húzom. Szolgáltatások kiépültsége is tetszik nagyon.

Wp-s telók: Lumia 710, Omnia 7, Omnia M, HTC Radar, Titán, Mozart, Lumia 800, 900, 610

Majd: samsung ative s, Lumia 920, 820, 810 vagy 822, HTC 8x, 8s.. Én azt mondom, hogy hajrá WP front!

2012. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

üzenet, internet, telefonalasra használnám.

mivel most 4,3as kijelzőm van, így ha lehet nem szeretnék kisebbet. ezt sem váltanám le,ha ben andriod lenne.

az ar max 80-90ezer lenne.

2012. okt. 21. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
En S2t hasznalok es egy igen jo telefon, ezt tudom ajanlani, de vegulis az osszes felso kategorias Androidos telefon is megallja a helyet...
2012. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lumia család.


Nekem 800-as van.


Nekem eddig gondom nem volt vele. De biztos lesznek majd trolok, akik lehordják. xd

2012. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!