Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindenkinek ilyen gyorsan...

Mindenkinek ilyen gyorsan merül a Samsung galaxy s 2-je?

Figyelt kérdés

Főleg tapasztalt válaszokat kérnék!! :)

Miért van ez..?? Fent van 4-5 órát töltőn és utána alig bírja 2-3 órát [Néha előveszem fotózgatok vele 2-3 at felmegyek vele android market-re megnézem az e-mail jeimet és ennyi]


2012. márc. 22. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. en is galaxy s2 tulaj vagyok sot most is arrol irok.

Na szoval a telefont sok minden meriti nekem suli idoben 7-8ora siman 20% korul marad eleg sok hasznalat mellett internet megosztas,film ,zene stb

Ez eleg gyors de ertheto miert.


Amivel sporolhatsz : bluetooth wifi gps ha nem hasznalod kapcsold ki.

Csokkentsd a fenyerot a szep kep miatt ez cseppet sem zavaro .En csak kulterben hasznalom max fenyeron a nap miatt.

Ha elo hatterkepet hasznalsz csereld le , mivel ez is eleg sokat

Mikor nem hasznalod a netet kapcsold ki a beallitasokban az adatkapcsolatot mert a telefon ha ez be van kapcsolva folyamatosan csomagokat kuld es fogad es leszivja az akumlatort.

Mindig nezd meg a feladat kezelot es allitsd le a folosleges appokat es torold a memoriat.

Illetve szedd ki az erintogombok vilagitasat engem legalabb is mostmar nem zavar , hogy nem latom.


Ha meg komolyabban akarsz akksival sporolni frissitsd a kernelt a telefonon mert mostmar egesz jo akksi sporolos kernelek vannak amik a sok ertelmetlen dolgot kinyomjak.


Remelem segitettem es bocsi ,hogy ekezet nelkul :-)

2012. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ya illetve a beallitasokban van egy olyan ,hogy telefon nevjegye azon belul pedig akumlatorhasznalat csekkold le.

Ya meg a csomagkapcsolatot a vezeteknelkuli es halozati pontban azon belul pedig a mobilhalozatokban tudod kikapcsolni! :)

2012. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. márc. 23. 14:20
 4/9 anonim válasza:

én is s2 tulaj vagyok és hamar lemerült eleinte

mostanában nem ha suli időben nem nyúlok hozzá max megnézem az időt akkor nem merül sokat 5-10%

mikor megkaptam este kihúztam és reggelre le volt merülve

2012. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia nekem is nagyon hamar lemerül ha pl. játszok vlamit akkor is.De ha zenét hallgatsz akkor nem olyan gyorsan.Ha a vakut bekapcsolom akkor is lemerül :-)Amúgy mikor megvettem már aksit akartam cserélni mert azt hittem hogy rossz
2012. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy vagyok vele kb 3 hete használom és 1-2 naponta töltöm attól fögg h mennyit játszok netezek vele...De én mindent megteszek a lemerülés érdekében,,csökkentem a fényerőt,kikapcsolom a wifit meg a gps stb...
2012. ápr. 6. 23:29
 7/9 anonim válasza:
nekem is az első hetekben nagyon merült és én is elgondolkoztam az aksicserén
2012. ápr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
amugy van hozza 3500mah akksi. nekem is s2 van es ezzel 3 nap folyamatos játékot netet bir. brutálisan jo cucc
2012. júl. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is s2 van ès nekem annyira rossz az aksim hogy már 30%-nál áramingadozás ès hirtelen leállás lèpfel :D
2018. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!