Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom....

Nem kapcsol be a telefonom. SEGÍTSÉG?

Figyelt kérdés
Alcatel OT-995 készülékem van, 4 napos, tehát fiatal. Azt vettem észre, hogy ha egyszer kikapcsolom, nem nagyon akaródzik neki újra működésbe lépnie, de eddig mindig megoldottam valahogy (rátettem a töltőre, úgy bekapcsolt). Tegnap este kikapcsoltam, és ma reggelre meghülyült, már nem akar működni. Kizárt, hogy lemerült volna, ugyanis tegnap este még 20 vagy 40 százalékon volt, már nem emlékszem. Most már csak azért sem akarom rátenni a töltőre, mi lehet a baj?

2012. okt. 22. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tegnap este 20%-on volt, akkor esélyes hogy lemerült. Igen is rakd fel töltőre, és ha feltöltött, vidd el szervizbe.
2012. okt. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Alcatel hm necsodálkozz... Vedd ki az akksit majd ujra vissza és úgy probáld meg de azért rakd ám fel a töltőre ! Ha igy sem megy vidd szervízbe hisz garanciás...! 3dik alkalommal ráfizetésel esetleg az áráért cserélhetsz másikra de ne alcatelt könyörgöm!:-)
2012. okt. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

4 napos, és nagyon szeretem. Nem tervezek újat venni még pár évig. Olvassatok utána, mindenhol jókat írnak róla.


Szóval feltettem a töltőre, és most villognak a gombjai, de így sem kapcsol be :( Na nem baj, várok egy kicsit.

2012. okt. 22. 08:58
 4/7 A kérdező kommentje:
GYŐZELEM, végre bekapcsolt!!! :D Akkor ezek szerint csak lemerülés okozta a gondot. Ment a zöld pacsi!
2012. okt. 22. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, androidnál az is lehet hogy 1 éjszaka alatt lemerül 100%-ról ;)
2012. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az enyém még egy napig sem bírja XDXD megnézek 1filmet netezek kicsit lásd 'gyakori'be van kapcsolva a wifi rajta szinte mindig és vége...reggel piros villogásra ébredek:-)az meg hagyj ám mikor lefagy ki az akksit majd ujra vissza fel töltöre be kapcs és mint új korában XD
2012. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
KEdves kérdező, ha az akksinak szeretnéd normálisan kihasználni azt az 1000-1500 üzemórás működését, akkor javaslom hogy minden alkalommal 20% környékén tedd fel töltőre és sose hagyd kikapcsolni a telót.Ezzel csak rontasz a Li-ion akksi kapacitásán...
2012. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!