Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N80-as telefont akarok...

Nokia N80-as telefont akarok szoftver frissíteni, De nem ismeri fel a gép vagyis nem jelzi hogy csatlakozott . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

tedd fel a pc suite-t, és a telóban is állítsd be, h csatlakozáskor pc suite módban legyen.

ha ezután rádugod, és nem történik semmi, nem jelenik meg a telefon, akkor rossz a kábel, az usb port, vagy végső esetben a telefon csatlakozója

2009. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm választ!

de az a baj hogy nem is tudok semmit csinálni mert csak fehér a képernyő a telefonon.

2009. aug. 8. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

magyarul hibás a telefon?

akkor ne is csodálkozz, h nem jelzi ki, ha rossz a szoftvere.

akkor menj el nokia szervizbe, és ott frissíttesd, mást nem tudsz csinálni

2009. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:/:/ f@sz@...

azért kösz a válaszokat :)

2009. aug. 8. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:

hogyan sikerült összehozni a fehér képernyőt?

elrontott szoftverfrissítés?

2009. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én vettem, azt mondták hogy csak az a baja.És töltőre tettem utána bekapcsoltam és fehéren világított utána egy kicsit halványabban és ezt csinálta ismételve.A bal sarkában van egy kis fény vagyis nem is fény csak kéken szokott villogni nem tudom mire való az.
2009. aug. 9. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!