Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Fontos

Milyen telefont vegyek? Fontos

Figyelt kérdés

Nézegetem már egy hónapja de nagyon nagyon tanácstalan vagyok, ráadásul annyi jó telefon van, hogy nem tudok dönteni, és apró eltéréseket találok csak.

A következő telefonokról lenne szó:


*Sony Xperia S;P;U;Ray;Miro;Sola ??? Ezek közül melyik a legjobb? Tényleg csak az írjon, aki mindet ismeri nagyjából.

*Motorola defy

*Sony Ericsson Arc S


Nekem ez most elég fontos döntés, mert hosszútávra szeretnék telefont, viszont nincs rá túl sok pénzem, szval használtban vennék.


2012. okt. 22. 17:46
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és max 40.000ftért
2012. okt. 22. 17:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Te nagyon nem vagy képben... Felsorolsz 8 telefont, amik közül csak egyetlen egy fér bele a 40 ezres keretbe, a Defy.
2012. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

írtam, hogy használtban vennék. mire odajutok h veszek addigra kb eléggé le fog menni az ára mindegyiknek. és képzeld utána néztem melyik mennyibe kerül és max 60.000-ért már kapok xperia s,p-t is...

Légyszi normálisak válaszoljanak már...

akkor tegyük fel, hogy az ár annyira nem számít.

Arra vagyok kíváncsi melyik éri meg a legjobban.

2012. okt. 22. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
40-ért talán kapsz használtan egy Xperia U-t.
2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha az ár nem számít, akkor az Xperia S!
2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül a legjobb az Xperia S.

A többi Xperia kisebb, gyengébb, régebbi.

Az Arc S még az Ericsson szériából való, 1 maggal.

A Motorolát nem igazán ismerem, de mint márkában, a Sonyban jobban megbízom.

Én most az Xperia S és a Samsung Galaxy S2 között próbálok dönteni, az utóbbi régebbi, olcsóbb, de tudásban nincs sok különbség.

2012. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az xperia s a legjobb ezek közül.
2012. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!