Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha van egy csúcska...

Szerintetek ha van egy csúcskategóriás Sony mobilom, akkor hülyeség mellé még egy MP3 lejátszó is?

Figyelt kérdés

Xperia Sola-m van,és van még mellé egy Sony sony nwz-b153f mp3 lejátszóm. Meg egy fülhallgatóm,egy fake beats by dr dre. Na és arra gondoltam,hogy mivel a telefonnak van elég tárhelye (8GB + 4GB) , elbirnám adni az mp3 lejátszót,és a mobilon hallgatnám a zenét.

Csak az a baj hogy a telefon elég könnyen merül. De igaz, a nap végén ígyis úgyis felteszem tölteni. És a nap végére 100ról 70 re szokott lemenni. Gondolom zenével ez olyan 40-re menne le,szóval nemhiszem hogy lemerülne.

Szerintetek érdemes lenne eladni?

Ezzel 10.000 huf-ot birnák keresni!


2012. okt. 22. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csakis te tudod. Én eladnám.
2012. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Sole jól szól.
2012. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy tényleg az lesz,hogy eladom.

Azért mert eredetileg úgy volt hogy az U-t veszem,de a kevés tárhelye miatt a Sola-t vettem. És akkor most ha ezt eladnám,lényegében vettem egy Solát az U árán :)

2012. okt. 22. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az árán vegyél majd egy normális fülest. Egyébként a Sola jól szól, de ha rootolt a telefon, javaslom feltenni az AC!D modot.
2012. okt. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából már meg van a fülhallgató :

[link]

Az eladó azt mondta,hogy nagyon jó minőségű,és ár érték arányban is jó.

2012. okt. 22. 19:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Add el nyugodtan, és zenehallgatától nem merülne le 70-ről 40%-ra, mert a zenehallgatáshoz kevés energia kell, úgyhogy szerintem egy egész napos zenehallgatás az 10%-ot venne le.
2012. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!