Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROOT-olt Samsung Galaxy S...

ROOT-olt Samsung Galaxy S készüléken milyen teljesítménnyel fut az Ice Cream Sandwich - Android 4. 0?

Figyelt kérdés
(Azoktól kérdezem, akik feltelepítették, vagy olvastak kommenteket valahol)

#Samsung #Samsung Galaxy S #Android 4.0 #Android Ice Cream Sandwich #samsung galaxy s ics #samsung galaxy s 4.0 #galaxy s 4.0 #galaxy s ics
2012. okt. 22. 19:24
 1/2 anonim válasza:
Ezt szerettem volna rátelepíteni én is de lebeszéltek róla a szervízben mert csak túlpörgeti a CPU-t és hosszú és költséges javíttatni mert elküldik a szervízből a samsunghoz ott jtagolnak és még ki tudja mit csinálnak még vele.Röviden: nem éri meg rátelepíteni de a te dolgod:)
2012. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hivatalosan nem is jelent meg az ICS SGS-re, én inkább custom (fõzött) romot tennék rá. Bár most frissítettem odin-nal 2.3.6 (ValuePack)-ra (ami Magyaro.-on szintén nem jelent meg), de szerintem így fogom hagyni...

[Igazából csak egy "hiba" van benne, hogy elég sok helyen angolul jelenik meg a szöveg - ha tudnál valami "magyar(os)ítási" programot, annak örülnék.]

2012. okt. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!