Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Nokia Lumia...

Vélemények a Nokia Lumia 710es készülékről?

Figyelt kérdés
nokia, lumia, lumia 710

2012. okt. 22. 23:00
 1/7 A kérdező kommentje:
*rossz helyre írtam a kulcsszavakat, de a kérdés változatlan! :DD
2012. okt. 22. 23:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha neked jó a wp is akkor sztem elég jó teló.
2012. okt. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha beéred a wp7-el akkor az egyik legjobb szerintem. Jobban tetszik mint a többi :) az MS követelmények miatt a hardver pedig közel azonos mindben (a 610 kakukktojás az nem is értem mit keres a kínálatban. Mintha nem lenne elég a nokiának a szósz)
2012. okt. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem épp ilyen van. Én meg vagyok elégedve vele teljes mértékben. Előtte androidos telefonjaim voltak, de azokat utáltam. Ha jövőre lecserélem akkor csak WP8 és iOS jöhet szóba.
2012. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem sok jót hallottam az androidról, és erre a telefonra nem mondtak még rosszat, ahogyan a windows phone operációs rendszerre sem :-)
2012. okt. 23. 11:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Szerintem WP-t vegyél mert az android tényleg nem valami jó(tapasztalat), sok vele a gond. Igaz az android 4.0-tól egész elfogadható...
2012. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem pedig az android jobb , főleg az ics.Nekem vmiért nem jön be ez a metro felület wp-n, vagyis ez a csempeszerű téma.
2012. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!