Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Arc S, Xperia...

Sony Ericsson Arc S, Xperia U, vagy Motorola defy?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg legjobban az árát? És miért?

Xperia U jobb, vagy a Solo?


2012. okt. 23. 10:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*sola
2012. okt. 23. 10:11
 2/13 anonim ***** válasza:
Sola
2012. okt. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sola mert nagyobb és bővíthető a memóriája. A fenti 3 közül meg a U, mert egész egyszerűen korszerűbb mint a másik kettő. Arc S szintű tudást jóval olcsóbban is kapsz, Alcatel OT 995 néven.
2012. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha az ár/érték arányt és tudást nézzük mind közül a Sola a legjobb választás?
2012. okt. 23. 11:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen. A sola egy "best buy".
2012. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Á érték arányban szerintem az u a legjobb, mert az u-t már 50000 körül lehet kapni, a sola az 60000 körül mozog, és csak abban jobb, hogy bővíthető, egyébként mind a kettő telefon nagyon jó, én is ezeket ajánlom, viszont a sola-t akkor vedd, ha nem elég az u 5,5 gb belső memóriája, mert különben ugyan az a két telefon.
2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*ár érték
2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom hogy elég lenne -e az 5giga. Most veszek életeben először okos telefont és gőzöm sincs mennyire használnám ki. Nő vagyok, szóval nagyon nem lenne tele játékokkal, de zenét azért tennék rá, meg filmeket is-ebből adódóan számít, hogy mekkora a kijelzője is. A Solanak úgy tudom nagyobb. Talán decemberre annak is lejjebb megy az ára nem?
2012. okt. 23. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
A filmek viszik a legtöbb helyet, egy egész estés HD-s film kb 1,5 Giga, ha belegondolsz ebből kettő már elviszi a tárhely több mint felét elviszi, és akkor a zenéről, képekről, miegyebekről még nem is beszéltünk. Érdemesebbnek látom a Solát venni.
2012. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:) Azt hiszem meggyőztetek, Sola lesz.

Lehet hülye kérdés de szerintetek egy hónap alatt mennyit mehet lejjebb egy készülék ára? persze tudom a konkurenciától is függ, de mivel most mindenki rákattant az iphone 5-re, nem fognak lejjebb menni az árak?

2012. okt. 23. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!