Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont érdemes...

Milyen okostelefont érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Androidos telefont szeretnék vásárolni és ahogy a címben is szerepel, érdekelne, milyet érdemes venni. Szóba jött az Xperia (X10, Mini Pro), Samsung Galaxy (Mini, Ace), Nokia. Kb. 25 ezer forintig bezárólag érdekelne, nem akarok csúcskategóriás telefont, csak alap funkciók kellenek. Normális GPS, Wi-Fi, Android 2-3 v, Internet. Nem feltétlen új telefonra gondolok, lehet használt is...

2012. okt. 23. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Sony Ericcson xperia Mini-t vegyél, újonnan, vagy használtan.
2012. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

" Nokia. Kb. 25 ezer forintig bezárólag érdekelne"


Ez a mondat kizárja azt, hogy normális alsókategóriás okostelefont vegyél, mivel még 30ezerért sem kapsz normálisat.


Szinte csak ez van 27ezerért: Galaxy Mini

2012. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Xperia Mini Pro.
2012. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az xperia mini pro alatt az x10 mini pro-t értetted, vagy a mini pro-t, mert ha a mini pro-t értetted, akkor mindenképp azt vedd, az x10 mini pro-t meg kerüld.
2012. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem volt SE Xperia x10 minim.. és én nagyon nem szerettem ezért eladtam a neten. ugyhogy szerintem ne azt vedd.
2012. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
de te tudod. :)
2012. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vegyél vodafone smart 2 öt.most is arról írok :D
2012. dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!