Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az hogy, az Alcatel...

Igaz az hogy, az Alcatel OT-995 sok hiba található? (Ki-be kapcsolás, fényképek, wifire nehezen csatlakozik. Stb. )

Figyelt kérdés
Facebook-os oldalon csak a rosszat írják róla, itt pedig sokan ezt a telefont ajánlják. Akkor most? megéri megvenni egyáltalán? vagy tényleg rossz telefon és sok gyári hibával rendelkezik? Milyen olcsóbb okos telefont érdemes vásárolni?
2012. okt. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz.
2012. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor Alcatel OT-995 vagy a Motorola Motoluxe érné meg jobban e téren ?

( Nem vágyok szuper okos telefonra de azért ne legyen ilyen gyári hibája !!! )

2012. okt. 23. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem alcatel ot995-töm van és eddig semmi hasonló problémát nem tapasztaltam és megvagyok elégedve vele
2012. okt. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Alcatel. Mert a Motoluxe nem valami jó.
2012. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én OT-995-ömnek semmi baja, hardveresen is kiváló a maga kategóriájában.

Egyetlen gyári hibája az, hogy látszik a bevilágítás ha olyan szögből nézzük a kijelzőt, tudtommal ez minden ilyen típusú készülék esetében így van, de egyáltalán nem zavaró.


Azért olvashatsz róla sok panaszt, mert az elégedett vásárlók nem fogják odaírni mindenhova, hogy milyen tökéletes az ő készülékük.


Lehet kifogni hibás példányt, mint mindenből, de egyáltalán nem megbízhatatlanabb, mint bármely más márka. Ha mégis hibás, ki lehet cserélni, pár nap az egész.


Itt sok véleményt lehet olvasni:

[link]


Én csak ajánlani tudom, jó áron jó készülék.


Telenornál "Telenor One Touch S" néven 42ezer forint kártyásan, ennyiért nem találsz jobbat újonnan.

2012. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!