Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye a TESCO...

Kinek mi a véleménye a TESCO Mobileról?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi akik rendelkeznek már TESCO Mobileos előfizetéssel. Falukban illetve külterületen milyen a lefedettség? Ugyanolyan, mint a Vodafoné? A szolgáltatásai milyenek? Illetve bármi észrevétel ami eszetekbe jut, leírhatjátok :)

2012. okt. 23. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy Vodafone hálózaton folyik a kommunikáció, ugyan olyan térerőt kap egy helyen egy Tesco-s ügyfél, mint egy Vodás.

Nincs ilyen előfizetésem, így külsőleg azt tudom mondani, hogy csak annak éri meg, aki egy hónapban letelefonálja a 2000 forintos feltöltését. Ez a dupla tarifa cucc elég becsapós, ha valaki nem érti, hogy hogy működik.

2012. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Becsapás az egész.
2012. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van tesco mobile-os kártyám. A lefedettség u.olyan, mint a Voda-nál, és szerintem a dupla bónuszos is jó. Az tetszik benne a legjobban, hogy tudom halmozni a bónuszt, tehát ha nem beszélem le 30 nap alatt az egészet, és rátöltök még mondjuk 2000-et, akkor az előző havi bónusz is hozzáadódik. Az összes többi szolgáltatónál meg elvész. Úgyhogy én szeretem.
2012. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem kb. három hete van Tesco mobile SIM kártyám! Az összes vodás készülékembe működik. Lefedezettség vodás tehát az nem gond, tökéletesen működik! Ami érdekes az az internet. Ugyanazzal a készülékkel (Vodafone Smart II-es) gyorsabb.

A tarifája kicsit húzósabb a vodásnál! 59 ft míg a vodás 46.5,de ha a bónuszokat nézem akkor már csak 29.5 ft. A bónusz valóban működik s először abból vonják a díjakat. Halmozódik. Az ügyfélszolgálata olyan mint a Vodánál csak sokkal gyorsabb! Nem kell 10-20 percet várni az ügyintézőre,azonnal kapcsolódnak! Az önkiszolgáló is működik!. A szolgáltatások is megvannak, de kiegészült egy költségkímélővel ahol az emelt díjasokat, nemzetközi hívásokat, mobilvásárlásokat egyszerre tilthatod le.

Az internet órás napi és havi bontásban rendelheted meg. Na ez húzós! A Voda 990 Ft-os havi opciója helyett a Tescos 3.990 Ft! Igaz itt 500MB-ot kapunk!

A Tescos mobile készülékek választéka szegényes s inkább az olcsó telefonokkal foglalkoznak! Okos telefonból két olcsó kategoriás van! Ez végül is nem akkora gond, hisz Vodás készülékbe használható a SIM kártya!

Összességében nagyon elégedett vagyok vele egy 10-es skálán 9-et adnék! A voda 7-est kap. Az internet drágasága miatt vontam le egy pontot!

2013. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!