Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás. Hogy is van ez?

Rootolás. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szóval. A kérdésem, és egybe problémám a következő: Van a z4root nevű program, ami ugye támogatja a SE Xperia Mini-t is. Hogyan rootolom? Ráteszem az apk-t a telóra, root -gomb, és kész? Tobvábbá a telefon összes funkciója ugyanúgy működni fog? Kevésbé lesz megbízható? Elveszik a garancia?

2012. okt. 23. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék
2012. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak ennyi, minden megmarad, minden megy, csak a garancia veszik el, de ha viszed szervizbe megint elinditod, és az un-root gombra nyomva megszabadulhatsz a root-tol.
2012. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ez most halálosan komoly?! :O
2013. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 mégpedig mi?
2013. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 koma20 válasza:
Es honnan lehet letolteni olyan apk-t ami nem virusos mert en speceal valami 10 letoltotem de mind virusos volt
2013. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 koma20 válasza:

[link]

Itt menj az elso talalatra

2013. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Garantálom, hogy mindet vírusosnak fogja jelezni, de egyik sem az.
2013. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves koma 20! Követtem a fórum leírásait és ment sony ericsson sk17i-n. Megy a zöld! Mindenkinek ajánlom a progit.
2013. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!