Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Iphone 4-en bekapcsolom a...

Ha Iphone 4-en bekapcsolom a helymeghatározást az vesz le pénzt?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A GPS használata ingyenes. Ha be van az állítva hogy internet segítségével keresse meg a pozíciódat (ami így gyorsabb) akkor az már pörgeti az adatforgalmat.
2012. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mobil adatforgalom ki van kapcsolva, és csak wifi-vel netezek, akkor nem vesz le?
2012. okt. 25. 11:51
 3/7 Golan Trevize ***** válasza:
50%
Költüi kérdés: minek vesznek az emberek felső kategóriás okostelefont, ha még egy 1 GB-os mobilinternetre sem hajlandók hozzá előfizetni???
2012. okt. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel általában akkor szoktam csak a telefonon netes alkalmazásokat használni amikor itthon vagyok :)
2012. okt. 25. 16:16
 5/7 p.mike válasza:

Attól függ. Ha pl a térképet használod akkor igen, mert a térképet le kell valahonnan töltenie. De ha pl. az ingyenesen elérhető navigációt használod ( Navfree )

akkor nem, mert ott a térkép integrált. (Legalábbis az angliai térkép, a magyart külön meg lehet venni ha jól tudom )

2012. okt. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 p.mike válasza:
De ha csak wifin vagy, semmiképp sem nem vesz le lóvét.
2012. okt. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aztán hogy tudja használni a WiFit autóban mondjuk Bp és Pécs között, ha már navigálni akar vele.

Szobában meg minek, otthon csak kiismeri magát, nem?

A Wifit és GPS online módon összekapcsolni értelmetlen, max ha a vonaton nézed merre jár. De csak tudod merre mégy..

2012. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!