Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számhordozással ma át akartam...

Számhordozással ma át akartam vinni a telefonszámomat a Vodafone-tól a T-mobile-hoz. Előtte a nevemre kellett íratnom a SIM kártyámat, ez is sikerült. Ilyenkor van hűségidő, vagy vmi? Mert ma küldték az üzenetet, hogy számhordozás mégis elutasítva.

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 22:18
 1/3 anonim válasza:
Szia, én nem a kérdésre válaszolnék de velem meg ma játszották el ezt, h küldtek sms-t, h elutasítva, és nem veszik fel a telefont sem. Neked mit mondtak? És mi lett a megkötött t-mobile-os szerződéssel? Tök ideg vok, nincs számlatartozásom, nem tom, h mi van,le lettek az adatok is egyeztetve...
2012. nov. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem az lett végül hogy felhívtam a Vodafone-t másnap reggel ott kiderült hogy azért lett elutasítva a számhordozás, mert egyik adatom nem stimmelt, amit mint kiderült még aznap a T-mobile-ban rontottak el. Visszamentem még aznap, ki lett javítva a dolog, de várnom kellett 4-5 napot, plussz ugye azt a 2 nap átfutási időt mire végre sikerült a számhordozás. Szerintem menj be a saját szolgáltatódhoz és ott kérdezd meg miért utasították el a dolgot. Vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot ami ingyenes a saját hálózatodban ott is megmondják pontosan mi a hiba.
2012. nov. 6. 07:29
 3/3 anonim válasza:
Felhívtuk őket, azt mondta a pasi nem látja az okát miért lett elutasítva, mert minden stimmel,de utána jár, ha van gond vissza hív. Nem hívott,szal gondolom minden rendben, csak azt nem tom, h most akkor automatikusan folytatják az eljárást vagy megint be kell mennem.... Köszi a segítséget! Üdv.!
2012. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!