Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hűségidő alatt meg lehet...

Hűségidő alatt meg lehet szüntetni az előfizetést?

Figyelt kérdés
Irreálisan sok a telefonszámlánk, pl. ebben a hónapban ugyanannyit beszéltem, mint eddig, és 2x annyi a számlám. Ezt csinálták először öcsémmel, most velem és apummal is. Meg akarjuk szüntetni az előfizetést. Mi ennek a menete? A T-mobile oldalán nem találtam semmit erről. Lehetséges ez egyáltalán?

2012. okt. 8. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is ott van a telefonadó.

Másodszor meg lehet kérni tételes híváslistát, és meg lehet nézni, mitől lett több.


Amúgy meg lehet szüntetni, de kifizeted a készülék listaárát + az ilyen-olyan költségeket, ha kedvezményes volt a tarifa, akko a különöbözetet is. Nem lesz olcsó...

A szerződésen, amit kötöttél, elvileg rajta van, mi lesz, ha felbontot a szerződés.

De szinte biztos, hogy nem fogja megérni.

2012. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem lesz ilyen egyszerű...


Egyébként ilyenek vannak rajta, hogy külföldi hálózatból indított és fogadott hívások (2500 ft összesen), közben külföldön nem is voltam. Meg nekem a díjcsomagban van 500 MB internet, annak a felét használom el kb (meg jönne is róla sms ha lefogyna) és kijött valami internetes szolgáltatás is (3500 ft). Szóval ez így sehogy se jó...mindig 6-8ezer Ft a számlám, most meg 16ezer, és kiszámoltam a kedvezményeket és levonásokat, csak az 20ezer Ft. Szóval ez így még lehetetlenebb...valami is nem okés, szóval be fogok menni.

2012. okt. 8. 13:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és még családbarát kedvezményem is van, mással meg nem nagyon beszélek, az előfizetésem 6ezer Ft, ami teljesen lebeszélhető...így meg nem lehet 16ezer egy számla, ha egyébként meg nem telefonálok másnak. Szóval elég érdekes.
2012. okt. 8. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valakivel beszélsz, aki külföldön van, akkor te is fizetsz különbözetet. Internetes vásárlásnál ráterhelhetik a díjat a szolgáltatóra, az meg rád. Kérni kell tételes listát, abból minden kiderül, ezért nem a szolgáltató a hibás, mert sokat használjátok a telefont. Amúgy kötbért kell fizetni szerződésbontásnál, nem keveset.
2012. okt. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha valakivel beszélsz, aki külföldön van, akkor te is fizetsz különbözetet"


Hát ez pont nem így van. Ilyenkor a hívott fél ( aki külföldön van) fizeti. Tudjátok, nem véletlenül vesznek le ennyi pénzt a szolgáltatók. A sok birka el sem olvassa az előfizetést feltételeit, mobilozik, adatforgalmat bonyolít le külföldön nyakrafőre, utána meg vonyít ha magas a számla.

2012. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj fotót a számládról és tedd be ide. Majd kivesézzük:))
2012. okt. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"közben külföldön nem is voltam"

Biztosan nem rómingoltál? Nekem a déli határtól 10-15 km-re közlekedve is sokszor átjelentkezett jugóba, de ilyenkor legalább jött egy üdvözlő sms :).

2012. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biztosan nem voltam még roaming közelben sem, ugyanis Budapesten és környékén tartózkodom folyamatosan...na mindegy, majd bemegyek és kiderül minden. :)
2012. okt. 9. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!