Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam kedd hajnalban a...

Elhagytam kedd hajnalban a telefonom. Más is járt már így? Mit kezdenek a telefonnal miután kikapcsolták?

Figyelt kérdés
Sim kártyát rögtön tiltattam, vissza mentem oda ahol elhagyhattam, de nem adtak le telefont. Itthon ahogy kerestem, párom rámcsörgött, ki is csengett csak nem itthon, utána meg ki is kapcsolták. Mit csinálnak a telefonnal eladják? vagy használják?
2012. okt. 24. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább eladják valami kis használtmobil üzletben, a SIM-et pedig beledobják az első folyóba amit találnak. Használni nem fogják, mert abból nekik nem lesz pénz.
2012. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendorseg elmeletileg be tudja merni cellainformaciok alapjan.
2012. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy az emberek képesek ilyenre... más nehezen megszerzett dolgát csak nyugodtan eladni, de sajnos én is találkoztam már ilyennel. Múltkor is megyek haza fele és egy ilyen park szerűség van erre fele, látom, hogy a 10-11 éves gyerek lehajol és a fűről felszed egy pénztárcát kiszedi belőle a pénzt és visszarakja a pénztárcát oda ahol találta. Én se vagyok öreg (15F) de ilyen nekem nem jutott volna eszembe annyi idősen, mondjuk most sem... Úgyhogy szépen felszedtem a tárcát, gyereket utolértem és visszaszedtem tőle a pénzt (NEM fenyegetéssel mielőtt félreértenétek :D) és mentem a pénztárcával a rendőrségre. Volt benne lakcím kártya úgyhogy hamar visszakerült a tulajdonoshoz :)
2012. okt. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
régi telefon volt nokia 6230i -s , de akkor is dühítő h elhagytam és hogy ilyenek a mai világban h kikapcsolják és eladják a telefont. ahelyett h felvenné és visszaadná
2012. okt. 24. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha modern telefon, amit használni is akarnak, azon cseréltetnek IMEI számot, újraszoftverelik, és már használhatják is, de az esetek 90%-ában eladják
2012. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:

"cseréltetnek IMEI számot"


helyett: kiviszik ukrajnába, mert ott nincs IMEI alapú tiltás, még ezzel sem kell vacakolni...

2012. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!