Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Ericsson...

Szerintetek Sony Ericsson Xperia ray-t vagy Sony Xperia U-t kérjek?

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni hogy melyiket kérjem.

2012. okt. 25. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az u mindenben jobb, szóval azt vedd.
2012. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig egyértelmű. U.
2012. okt. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is inkább azt akarok csak egy csomó ember elbizonytalanított hogy ilyet nem lehet csinálni az U-val meg olyat..
2012. okt. 25. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:
miket mondták?miket nem lehet vele csinálni?erre kíváncsi lennék. Pont a 2 tel közt váciláltam, u nyert. Meg én is hogy végülis ezt vettem...Egyedül annyi előnye lehet a raynek h bővíthető memóriás.
2012. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen épp ezt hogy raynak bővíthető meg hogy a raynak jobb a kamerája meg hogy az U-nak nem lehet frissíteni az Androidot..meg ilyesmik, de már rájöttem hogy ennek fele igaz csak mert lehet frissíteni
2012. okt. 25. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Frissítve a Ray akadozik, az U jól megy az ICSvel. A magok száma sokat jelent.Azzal vitatkoznék melyiknek jobb a kamerája, szép képeket készítek Uval. Raynek meg elég megnézni a tesztképeit és már rá is jössz, h a megapixelek száma nem döntő fontosságú..Csak akkor abban az egy esetben javaslom neked a Rayt, ha filmeket szeretnél nézni vele. Egyébként minden más célra elég nekem az U.
2012. okt. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok filmet nézni rajta..egyik osztálytársamnak olyan van nekem az kicsit túl keskeny (ma rájöttem hogy nekem nem is kell olyan..régi az U jóval frissebb, jobb, kinézetre is)
2012. okt. 26. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem xperia u-m van, és mindent lehet vele csinálni, a memóriája erre elég: dead space, modern combat, gta3, dead trigger, shadowgun, 70 zene, és még 700 mb szabad hely.


Az xperia u-t is lehet frissíteni ics-re, és az jobban megy rajta, mint a ray-en, és abban sem lennék biztos, hogy a ray jobb képeket csinál, mert az optika a lényeg, nem a megapixel, mert pl. egy 6 mp-es fényképezőgép sokkal jobb képeket csinál, mint egy 12 mp-es telefon, és egyébként is, a ray tesztképei nem annyira jók.

2012. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!