Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vett már valaki a váci utcába...

Vett már valaki a váci utcába iphonet? Mennyi ideig bírja?

Figyelt kérdés
arra gondolok.....akik megállítanak az utca közepén. :DDDDDD
2012. okt. 25. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a parkolóban egy rétinigger tezsvír' akart eladni egy iPhohe 4S-t, a sors iróniája, hogy az előttem sétáló ember iPhone-ja volt az, előttem zsebelte ki, de senki sem látta,mert befutott valami utcába.. De konkrétan már félig bent volt a kocsiban és nagyon erőszakos volt. Ott tartottam, hogy pofán verem..

1. Nekem is 4S van, túlzottan nincs rá szükségem

2.. Ha egy ilyennel bemérnek, az életben nem magyarázod ki, hogy most vetted egy cigótól és elővesznek, ahogy illik.

2012. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezért legyen nálad minden esetben kettő darab adás-vételi szerződéses papír(teljesen életszerű :D), amit aláíratsz a kiszemelt úriemberrel...már ha így is szeretné neked eladni...tényleg undorító emberek vannak amúgy...de megszokott...
2012. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha esetleg megveszed, érdekel az imei száma. Hátha előkerül a főnököm fiának a készüléke....
2012. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja én nem szándékozok venni!!!:DDDDDD

egyik ismerősöm vett ott.... 25ért:DDDDD és komolyan jól néz ki

2012. okt. 25. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a szar kínaiPhone-ok 1 hét alatt elromlanak, ha bírod egyáltalán addig ideggel :D
2012. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért romlik el, mert a földhöz vágod.. :D

Az Androidosok már tűrhetőbbek, amúgy ott a GooPhone, ami elég jó klón lett.. :D Csak hiányzik a támogatás belőle.

Talán azok vesznek olyan klónt, akik szeretnének iPhone-t, és tádámm.. a tezsvírek olcsón adják.. :D

Egyszer engem is majdnem átb@sztak ilyen klón i4-el, csak aztán valahogy le lehetett venni a hátlapját, meg alatta pár kínai felirat volt, és még jópár dolog tért el az eredeti kiadástól. :D

2012. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!