Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érintő képernyős telóknál...

Az érintő képernyős telóknál érdemes lecserélni az eredeti fóliát?

Figyelt kérdés

mert nekem azt mondták hogy az eredeti szar mert: a széle egy idő után elkezd felválni (nálam is és bekerül alá a por és AZ FOGJA ÖSSZEKARCOLNI)

TEHÁT LE KELL cserélni

a T-MOBILOS csak az eladó mondta először hogy vegyem le + majd haverok is mondták hogy vegyem le és rakassak rá másikat vagy vegyek másikat

MEG MONDTAK MÉG VALAMI MÉDIAMÁRKTOS FÓLIÁT HOGY OTT MEGCSINÁLJÁK VAGY MI

Van benne valami?


2012. okt. 25. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyárilag rajta lévő fólia csak csomagolás. Amit utólag raksz(rakatsz) rá, az pedig védelem.
2012. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Gorilla Glass üveg van rajta, akkor felesleges a fólia.
2012. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ! Pl vivazomat úgy vettem hogy volt rajta kijelző védő fólia, jó is volt rajta egy évig, majd rakattam rá újat. Xperia U-t úgy vettem hogy vmi "füles" fólia volt rajta, na azt kell leszedni! Mellette kaptam normál fóliát amit felrakhattam. Szerintem ha kezd alá menni vmi, elég akkor lecserélni..
2012. okt. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!