Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes belevágni...

Szerintetek érdemes belevágni egy műkörmös projektbe? Jó a kézügyességem szeretek körmökkel foglalkozni, d eredeti szakmám pincér lesz +egy érettségi 2év múlva

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden második csaj műkörmös. Szerintem nem érdemes csak akkor, ha van pénzed üzletre meg felszerelésre.
2012. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése. Ha jó akarsz lenni, az nagyon sokba kerül. Rossz körmösből már van elég, olyan nem kell több. A körmösöknek nem annyira a kézügyességre van szüksége, hanem a látásra, és a szorgalomra. Max 20% a kézügyesség, és 80% a kitartás, szorgalom.
2012. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Annk készülnék, nem tudom, hogy hogy fog összejönni.

Szerintem jó ötlet, vágj bele!

Pénz csak az anyagokra és tanfolyamokra kell.

Olvasgattam mások kérdéseit és válaszait evvel a témával kapcsolatban és sokan azt írják, hogy a bérleti díj , üzlet stb.. Igazából nem értem, hogy miért, hiszen háznál is lehet csinálni. De most nem ?

2012. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát persze, feketén is lehet, aztán majd ne csodálkozzon senki, ha netán valami jóindulatú ember feljelenti, aztán lehet sírni.
2012. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok


Ki írta , hogy feketén?

Olvass már vissza! Aztán írj !

Ha ennyire tudatlan vagy akkor nagyon sajnállak, ugyanis ha lenne eszed akkor otthon nem csak feketén lehet dolgozni.

2012. aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Ba.zmeg, ha otthon dolgozol hivatalosan, kb 20-25 ezret spórolsz csak. 5 vendég. És tapasztalataim szerint, rohadtul nem szoktak otthon hivatalosan dolgozni. Úgyhogy te ne dumálj nekem, mert 8 év tapasztalata van mögöttem, és rohadtul képben vagyok, hogy ki, hogy és milyen minőségben dolgozik.. nem egyszer látom a vendégeim kezén a sufnikörmösök munkáját.
2012. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát akkor te elég szar helyen élsz.

Látszik mennyire vagy kulturált!

A spórolásról meg ne is beszéljünk!

2012. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%

"hát akkor te elég szar helyen élsz.

Látszik mennyire vagy kulturált!

A spórolásról meg ne is beszéljünk!"


Valóban. pest elég szar hely, és ilyen tahók lakják, akik a szakmájukat mindennél többre tartják, az ilyen sufnituningosokat pedig semmire.

A spórolásról nincs mit beszéljek vele, amíg löveted nincs, hogy mivel jár a szakma.

2012. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene felvágni, hogy te ilyen jó vagy olyan jó vagy.

Azt sem tudod, kivel beszélsz.

Ennyit erről

2012. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem vágtam fel. Totál nem érdekel kivel beszélek, a véleményem nem változik attól, ha megtudom. Szóval nem is érdekel.
2012. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!